PŁYTY

WŁÓKNO-CEMENTOWE

SWISSPEARL

 PŁYTY Włókno-cementowe SWISSPEARL 

 

Płyty włókno-cementowe SWISSPEARL – produkt, który na stałe jest obecny w magazynie Nexmar Choroszcz. Płyty włókno-cementowe SWISSPEARL coraz częściej wykorzystywane są w projektowaniu nowych i rewitalizacji starych budynków. Dla naszych klientów świadczymy również usługi formatyzacji, cięcią oraz frezowania płyt włókno-cementowych. Nasze cięte i frezowane płyty włókno-cementowe znalazły się już na domach budowanych przed Danwood oraz Unihouse. Zapraszamy do współptacy!

SWISSPEARL PATINA ORIGINAL

Swisspearl Patina Original to rodzaj płyty elewacyjnej, która na pierwszy rzut oka może wydawać się zwyczajna, a jednak ma wiele ukrytych walorów.

SWISSPEARL SWISSPEARL ZENOR

Zenor to wielkoformatowa płyta z włókno-cementu wykończona jednorodną powłoką. Szeroka gama kolorystyczna oraz wysoka jakość wykończenia

SWISSPEARL SWISSPEARL CARAT

Naturalnie wysuszona linia kolorystyczna płyt Carat dzięki półprzezroczystej, lekko pigmentowanej powierzchni daje ekspresyjny efekt wizualny.

SWISSPEARL TERRA

SWISSPEARL Terra to naturalnie wysuszona, szara płyta włókno-cementowa o półprzezroczystej, mocno pigmentowanej powierzchni. Nie bez powodu nazwa linii nawiązuje do ciepłych kolorów ziemi – płyt.

SWISSPEARL SWISSPEARL NOBILIS

Nobilis to szara płyta o półprzezroczystej, lekko pigmentowanej powierzchni, która podkreśla fakturę włókno-cementu w całym jej naturalnym pięknie i elegancji.

SWISSPEARL CONSTRUCTION

Mocne, wytrzymałe i naturalne płyty Swisspearl Construction to istota włókno-cementu. Surowe, bez dodatkowej obróbki, z ich autentycznym, naturalnym cementowym, szarym odcieniem.

Jesteś zainteresowany

Kontakt z nami