PŁYTA WŁÓKNOCEMENTOWA FREZOWANA – 3D PANEL

3D Panel – produkt, który znajduje zastosowanie zarówno na elewacjach zewnętrznych jak i ścianach wewnątrz budynków. Nowoczesny materiał, jakim jest włóknocement, jest coraz częściej wykorzystywany przez projektantów. Surowy wygląd płyt włóknocementowych z frezem 3D idealnie wpasowuje się w nowoczesne trendy współczesnego budownictwa.

 

3D Panel to nowatorskie podejście w wykorzystaniu płyt włóknocementowych. Dzięki odpowiedniej obróbce frezem, płaska płyta uzyskuje efekt 3D, a odpowiednie ułożenie płyt na fasadzie potęguje efekt trójwymiarowości. W zależności od pory dnia lub pory roku, fasada zmienia swój wygląd: widać grę światła i cienia. Bazą do produkcji 3D Panel jest płyta Cembrit Patina. Płyty Cembrit Patina mają wygląd surowego cementu, podkreślony dodatkowo przez szczotkowaną powierzchnię. Płyta z czasem patynuje, a ten proces uwidacznia jeszcze bardziej naturalny wygląd płyt.

3D Panel to produkt do zastosowania na zewnatrz jak i wewnątrz budynków. Sprawdza się jako płyta elewacyjna, ale również jako modernistyczny element wyończenia wnętrz: ścian działowych, aplikacji czy elementów dekoracyjnych. 

Oferta 3D Panel obejmuje kompletny zestaw akcesoriów, zapewniający odpowiedni montaż płyt włóknocementowych. Prawidłowy i zgodny z zaleceniami producenta montaż płyt zapewnia  optymalne wykorzystanie produktu oraz przedłuża jego żywotność.

Standardowe Płyty 3D Panel to produkt w następujących wymiarch i przekroju:

Szerokość frezowania, odstęp, głębokość frezowania można określić indywidualnie wg projektu. Możliwe jest wykonanie otworów w płycie za pomocą frezowania. Ograniczeniem przy otworowaniu jest minimalny promień frezu – 4mm. Frezowanie może być wykonane prostopadle lub pod dowolnym kątem w stosunku do kierunku szczotkowania płyty.

 

Płyty 3D Panel dostępne są w 11 standardowych kolorach płyt Patina oraz w formacie użytkowym – przyciętym.

Płyty 3D Panel  możliwości wykorzystania

Materiały do Pobrania

Dowiedz się więcej o włóknocementowym panelu 3d

3D Panel broszura informacyjna

Włókno-cement to nowoczesny materiał budowlany stworzony z naturalnych i przyjaznych

dla środowiska materiałów: cementu, włókien, piasku, wypełniaczy mineralnych,

celulozy, pigmentów i wody.

Odporne na grzyby i pleśń

 

Łatwe w montażu

 

Odporne na pogodę

 

Ognioodporne

 

Odporne na szkodniki

 

Struktura drewna

 

Do 50 lat trwałości

 

Odporne na uderzenia.

 

Jesteś zainteresowany ?

Kontakt z nami