PŁYTA WŁÓKNOCEMENTOWA SMART PANEL

Smart Panel to nowoczesny system zoptymalizowanych formatek włóknocementowych. Włóknocement jest materiałem, po który coraz częściej sięgają architekci przy projektowaniu elewacji oraz nowoczesnych wnętrz. 

 

Smart Panel to zestaw zoptymalizowanych, gotowych do użycia, paneli włóknocementowych do zastosowania na elewacjach budynków jak również wewnątrz pomieszczeń biurowych lub mieszkalnych. System Smart Panel oparty jest na technologii płyt włóknocementowych Patina firmy Cembrit.

Zredukowanie produkcyjnych rozmiarów płyt włóknocementowych do rozmiarów Smart Paneli ułatwia zaprojektowanie i wykonanie elewacji w technologii fasady wentylowanej. Zdecydowanie upraszcza montaż i skraca jego czas – unika się formatowania i cięcia płyt na miejscu budowy. Panele są lżejsze i poręczniejsze niż pełnowymiarowe płyty, co również ułatwia ich transport.

Kompaktowe wymiary formatek Smart Panel umożliwiają projektantom szersze zastosowanie włóknocementu jako okładziny elewacyjnej np. w budownictwie jednorodzinnym, w budynkach małej architektury jak również wewnątrz pomieszczeń biurowych lub mieszkalnych w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

 

Płyty Smart Panel dostępne są w 11 standardowych kolorach w formacie przyciętym użytkowym.

Smart Panel produkowany jest w sześciu stałych rozmiarach przygotowanych do zastosowania na tradycyjnym rozstawie podkonstrukcji ok. 600 mm (opcjonalnie co 300 mm w przypadku zastosowania węższych paneli w układzie pionowym). Dobierając panele w ramach tych sześciu wymiarów, łatwo stworzyć swoją własną, elegancką fasadę.

Wymiary formatek Smart Panel w mm:

 

 

Smart Panel  możliwości wykorzystania

Materiały do Pobrania

Dowiedz się więcej o systemie SMART PANEL

SMART Panel broszura informacyjna

Włókno-cement to nowoczesny materiał budowlany stworzony z naturalnych i przyjaznych

dla środowiska materiałów: cementu, włókien, piasku, wypełniaczy mineralnych,

celulozy, pigmentów i wody.

Odporne na grzyby i pleśń

 

Łatwe w montażu

 

Odporne na pogodę

 

Ognioodporne

 

Odporne na szkodniki

 

Struktura drewna

 

Do 50 lat trwałości

 

Odporne na uderzenia.

 

Jesteś zainteresowany ?

Kontakt z nami