PŁYTY

WŁÓKNO-CEMENTOWE SWISSPEARL PATINA

Poznaj alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań. Gładko szlifowane z zewnątrz. Mocne wewnątrz.

 

Płyty włókno-cementowe  Swisspearl Patina Oryginal

Swisspearl Patina Original to rodzaj płyty elewacyjnej, która na pierwszy rzut oka może wydawać się zwyczajna, a jednak ma wiele ukrytych walorów. Na jej powierzchni widać cienkie, szlifowane linie, a z czasem płyty pokrywają się naturalną patyną, dzięki czemu nabierają wyjątkowego wyglądu. W efekcie elewacja z biegiem lat prezentuje się coraz ciekawiej.

Płyta Swisspearl Patina Original łączy wydajność z nowoczesnym, uniwersalnym wyglądem. Występuje w ponadczasowych kolorach. Jeśli szukasz autentyczności i naturalnego wyglądu, Swisspearl Patina Original może być dobrym wyborem dla Twojego budynku.

Wielofunkcyjne płyty elewacyjne Swisspearl Patina Original można również stosować we wnętrzach jako rozwiązanie dekoracyjne okładzin ściennych.

 

Płyty włókno-cementowe Swisspearl Patina Original

Swisspearl Patina Oryginal dostępna kolorystyka

Płyty elewacyjne Patina to barwione w masie płyty z zaimpregnowaną powierzchnią skutecznie chroniącą przed zaciekami i brudem. Płyty cechują się nieznacznymi różnicami w kolorze oraz strukturze materiału, które są spowodowane zastosowaniem naturalnego surowca, jakim jest cement. Dzięki barwieniu w masie, płyty Patina idealnie nadają się do frezowania. Usuwane kolejno warstwy płyty odkrywają naturalną strukturę materiału.

Płyty dostępne są w 11 kolorach.

 

Dostępne warianty płyt Swisspearl Patina Original

Swisspearl Patina Signature

Swisspearl Patina Inline

Swisspearl Patina Rough

Płyty włókno-cementowe Swisspearl Patina Original realizacje

Jesteś zainteresowany

Kontakt z nami