PŁYTY

WŁÓKNO-CEMENTOWE

SWISSPEARL CONSTRUCTION

Poznaj alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań. Jednorodna powierzchnia tworzy wyrafinowany wygląd.

 

Prosta elegancja Swisspearl Construction

Mocne, wytrzymałe i naturalne płyty Swisspearl Construction to istota włókno-cementu. Surowe, bez dodatkowej obróbki, z ich autentycznym, naturalnym cementowym, szarym odcieniem. Za tym prostym, choć subtelnym rozwiązaniem stoją jednak bardzo istotne zalety. Płyty w trakcie długotrwałego użytkowania zachowują wszystkie parametry techniczne i wytrzymałościowe.

Pozostają odporne na trudne warunki atmosferyczne, działanie wody, grzybów, pleśni itp. Jednocześnie nie tracą nic ze swojej naturalności, co czyni je idealnym materiałem we współczesnym budownictwie.

 

Wykorzystanie Płyty włókno-cementowe Swisspearl Construction

Wielofunkcyjna płyta budowlana do użytku wewnętrznego

Zarówno w prywatnych rezydencjach, salonach, miejscach pracy, jak i w miejscach publicznych: wnętrze to przestrzeń życiowa. Wymagania stawiane wnętrzom mogą obejmować zarówno aspekty estetyczne, jak i akustykę, wytrzymałość, odczucia, bezpieczeństwo i aspekty funkcjonalne.

Nasze produkty do aranżacji wnętrz, wykonane z materiałów o niepowtarzalnej jakości i właściwościach technicznych, łączą w sobie różnorodne możliwości projektowe z maksymalnymi standardami jakościowymi dla doskonałych, wyszukanych projektów wnętrz.

Jesteś zainteresowany

Kontakt z nami