Włóknocementowa deska elewacyjna SHERA – elewacja o wyglądzie naturanego drewna i wieloletniej trwałości bez potrzeby malowania i konserwacji.

NEXMAR Deski Włóknocementowe SHERA 

Dzisiejsza realizacja to renowacja starego domu na działce. Domek zyskał zupełnie nowy wygląd dzięki przebudowie elewacji zewnętrzej.

Nowa elewacja w całości została wykonana z deski włóknocementowej SHERA  w kolorze Golden Sand Teak. Deski zostały zamocowane na podkonstrukcji drewnianej z zachowaniem szczeliny powietrznej w konwencji fasady wentylowanej*. Montaż deski to układanie na zakładkę z zastosowaniem wkrętów do niewidocznego mocowania. Narożniki i  listwy przyokienne także wykonano z deski SHERA. Te elementy zamocowano wkrętami w kolorze deski.

Deska elewacyjna włóknocementowa SHERA dostępna jest w ogólnokrajowej dystrybucji. Pełną listę dystrybutorów deski elewacyjnej włóknocementowej SHERA znajdziecie na www.Shera.com.pl 

*Fasada wentylowana – to system, który łączy podstawy cel jakim jest ocieplenie budynku z jednoczesnym zabezpieczeniem budynku przed wiatrem, opadami atmosferycznymi. System, który charakteryzuje się wysoką efektywnością w zakresie odprowadzania gromadzącej się wilgoci ze ścian budynku. Składa się on z dwóch warstw: konstrukcji nośnej (np. podkonstrukcja aluminiowa lub drewniana), warstwy izolacyjnej i szczeliny wentylacyjnej oraz z warstwy zabezpieczającej przed zmiennymi warunkami pogodowymi, która jednocześnie spełnia rolę estetycznego i eleganckiego wykończenia elewacji.

 

 

Zapraszamy do fotogalerii oraz do śledzenia naszego profilu @WŁÓKNOCEMENTOWE na:

 

 

NEXMAR Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 67
16-070 Choroszcz

TEL.: 85 654 55 79
E-MAIL: deski@nexmar.com.pl

NIP: 542 23 81 820
REGON: 050560740
KRS: 0000057101
KAPITAŁ ZAKŁADAOWY 50 000 ZŁ

Kontakt z nami

13 + 3 =