PŁYTY WŁÓKNOCEMENTOWE EQUITONE

Poznaj alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań EQUITONE [pictura]

 

Płyty włóknocemententowe  EQUITONE mają postać cienkich płyt o wymiarze do 3 x 1,25 m.

Płyty spełniają wymagania konstrukcyjne oraz projektowe. Są odporne na dzialanie niekorzystnych warunków atmosferycznych przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów estetycznych.

Technika  zastosowania płyt EQUITONE na fasadach wentylowanych pozwala na izolowanie budynku od deszczu, mrozu lub nadmiernego nagrzewania. Szczelina wentylacyjna pozwala powietrzu swobodnie krążych  między płytą a ścianą.

Podobnie jak deski Cedral, płyty elewacyjne EQUITONE są produkowane z naturalnych składników: wody, piasku, celulozy i cementu. Różnorodność struktur i kolorów uzyskanych w procesie produkcji, pozwala na wykorzystanie płyt EQUITONE zarówno w nowym budownictwie jak i w modernizcji istniejących budynków.

Płyty włóknocemententowe EQUITONE [pictura]

EQUITONE [pictura] – płyta elewacyjna z włóknocementu dostępna w bogatej gamie nowoczesnych kolorowych powłok. Gładkie i matowe wykończenie zapewnia elewacji nietuzinkowy wygląd i wyrazistość detali.

 

EQUITONE [pictura] jest pokryta powłoką akrylową oraz warstwą wierzchnią wykonaną z PU utwardzoną promieniami UV z permanentnym zabezpieczeniem przed graffiti co czyni ją odporną na zarysowania i zabrudzenia.

 

Podstawowe dane techniczne:

Powierzchnia: gładka i matowa, kryjąca kolorowa powłoka
Maksymalny format użytkowy: 3.100 x 1.250 mm
Grubość: 8 i 12 mm
Klasa reakcji na ogień: niepalna, A2-s1, d0 (PN-EN 13501 – 1)

 

Zobacz obiekty referencyjne

EQUITONE [pictura]

 

 

 

 

 

Jesteś zainteresowany

Kontakt z nami