PŁYTY WŁÓKNOCEMENTOWE EQUITONE

Poznaj alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań EQUITONE [natura]

 

Płyty włóknocemententowe  EQUITONE mają postać cienkich płyt o wymiarze do 3 x 1,25 m.

Płyty spełniają wymagania konstrukcyjne oraz projektowe. Są odporne na dzialanie niekorzystnych warunków atmosferycznych przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów estetycznych.

Technika  zastosowania płyt EQUITONE na fasadach wentylowanych pozwala na izolowanie budynku od deszczu, mrozu lub nadmiernego nagrzewania. Szczelina wentylacyjna pozwala powietrzu swobodnie krążych  między płytą a ścianą.

Podobnie jak deski Cedral, płyty elewacyjne EQUITONE są produkowane z naturalnych składników: wody, piasku, celulozy i cementu. Różnorodność struktur i kolorów uzyskanych w procesie produkcji, pozwala na wykorzystanie płyt EQUITONE zarówno w nowym budownictwie jak i w modernizcji istniejących budynków.

Płyty włóknocemententowe EQUITONE [natura]

EQUITONE [natura] – Jest naturalnym, barwionym w masie materiałem z wyraźnie widoczną, ale jednocześnie subtelną strukturą włóknocementu.

Płyta EQUITONE [natura] posiada matową, jedwabiście gładką powierzchnię wykończeniową. W wersji PRO z permanentnym zabezpieczeniem przed graffiti co czyni ją odporną na zarysowania i zabrudzenia.

Parametry techniczne

Powierzchnia: gładka, z przeświecającą strukturą włóknocementu
Maksymalny format użytkowy: 3.100 x 1.250 mm
Grubość: 8 i 12 mm
Klasa reakcji na ogień: niepalna, A2-s1, d0 (PN-EN 13501 – 1)

 

Zobacz obiekty referencyjne

EQUITONE [natura]

 

 

 

 

 

Jesteś zainteresowany

Kontakt z nami