PŁYTY WŁÓKNOCEMENTOWE CEMBRIT

Poznaj alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań Cembrit Panel

 

Płyty włóknocemententowe  Cembrit

Cembrit to marka od wielu lat kojarząca  się z materiałami elewacyjnymi najwyższej jakości.

Produkty Cembrit wykorzystywane są zarówno w budownictwie wielkoformatowym jak i w projektach skierowanych do osób indywidualnych. Płyty elewacyjne Cembrit, wyprodukowane z zastosowaniem technologii cementu wzmocnionego włóknem, łączą w sobie wytrzymałość na warunki zewnętrzne z atrakcyjnym wyglądem.

Końcowy wygląd płyt uzależniony jest od zastosowanych w procesie produkcji  barwników, powłok malarskich a także technik szlifierskich.

Płyty włóknocemententowe Cembrit Panel

Cembrit Panel – alternatywa dla dużych powierzchni drewnianych

Panele Cembrit Panel to duże włókno-cementowe płyty. Są idealne do krycia dużych powierzchni, w trudno dostępnych, narażonych na deszcz i wilgoć miejscach. Ze względu na doskonałe właściwości włókno-cementu nie ulegają tak ja drewno, gniciu, pękaniu, wypaczani i są alternatywą dla sklejki. Nie wymagają ciągłego malowania i konserwacji. Dostępne są w 5 kolorach, gładkie oraz z wyczuwalną strukturą drewna cedru na powierzchni.

Włókno-cement jest produktem trwałym zapewniającym długoletnie, bezproblemowe użytkowanie. Panel Cembrit Panel są objęte najdłuższą na rynku na tego typu produkty 15-letnią gwarancją.

 

 

.

 

Zobacz obiekty referencyjne

Cembrit Panel

 

 

 

 

 

Jesteś zainteresowany

Kontakt z nami