PŁYTA WŁÓKNOCEMENTOWA SMART PANEL

 Smart Panel  świetnie nadaje się do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych. Projektanci coraz chętniej sięgają po ten materiał by wykorzystać jego surowość, podkreśloną przez głęboką trójwymiarową strukturę.

 

Smart Panel to zestaw zoptymalizowanych, gotowych do użycia, paneli włókno-cementowych do wykorzystania na elewacjach budynków jak również do zastosowania wewnątrz pomieszczeń biurowych lub mieszkalnych. System Smart Panel oparty jest na technologii płyt włókno-cementowych Patina firmy Cembrit.

Zredukowanie produkcyjnych rozmiarów płyt włókno-cementowych do rozmiarów Smart Paneli ułatwia zaprojektowanie i wykonanie elewacji w technologii fasady wentylowanej. Zdecydowanie upraszcza montaż i skraca jego czas – unika się formatowania i cięcia płyt na miejscu budowy. Panele są lżejsze i poręczniejsze niż pełnowymiarowe płyty, co również ułatwia ich transport.

Kompaktowe wymiary Smart Panela umożliwiają projektantom szersze zastosowanie włókno-cementu jako okładziny elewacyjnej np. w budownictwie jednorodzinnym, w budynkach małej architektury jak również wewnątrz pomieszczeń biurowych lub mieszkalnych w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

 

Płyty Smart Panel dostępne są w 11 standardowych kolorach w formacie przyciętym użytkowym.

Smart Panele produkowane są w sześciu stałych rozmiarach i są przygotowane do zastosowania na tradycyjnym rozstawie pod konstrukcji ok. 600mm (opcjonalnie co 300mm w przypadku zastosowania węższych paneli w układzie pionowym). Dobierając panele w ramach tych sześciu wymiarów łatwo stworzyć swoją własną, elegancką fasadę.

Wymiary smart paneli w mm:

 

 

Smart Panel  możliwości wykorzystania

Materiały do Pobrania

Dowiedz się więcej o włóknocementowym panelu 3d

SMART Panel broszura informacyjna

Włókno-cement to nowoczesny materiał budowlany stworzony z naturalnych i przyjaznych

dla środowiska materiałów: cementu, włókien, piasku, wypełniaczy mineralnych,

celulozy, pigmentów i wody.

Odporne na grzyby i pleśń

 

Łatwe w montażu

 

Odporne na pogodę

 

Ognioodporne

 

Odporne na szkodniki

 

Struktura drewna

 

Do 50 lat trwałości

 

Odporne na uderzenia.

 

Jesteś zainteresowany ?

Kontakt z nami